Kurumsal Taşıma Hizmeti

Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Şişli Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama 1970 yılından beri firmamız ofis taşıma projesi ile hayat geçirdiği bu proje ile yıllardır geliştirdiğimiz depolama hizmetleri ile artık eşyalarınızı çok kolay bir şeklide muhafaza edebilirsiniz.

Firmamız yıllardır müşterilerine sunduğu kaliteli kurumsal hizmetleri ile artık sizlere kurumsal akıllı depolama hizmetleri sunmaktadır.

Şişli ofis eşyası depolama işlerinde firmamız her zaman öncülük yapan firmalar arasında yer almaktadır. Depolama işleriniz artık sigortalı yapmakta olan firmamız ile çalışın kafanız rahat olsun gözünüz arkada kalmasın. Firmamız tecrübesi ve deneyimi ile her zaman kaliteli kurumsal hizmetler sunmaktadır.

Şişli ev eşyası depolama ve Şişli evden eve nakliyat hizmetleri için iletişim numaralarımızdan bize iletişime geçebilirsiniz. Eşya Depolama Ev Depolama Ofis Depolama Hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Eşyalarınızı depolarken içiniz rahat olsun Uysal Nakliyat güvencesi altında depoladığımız tüm ev ofis eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır.

Depolarımız güvenlikli ve 7/24 kameralı sistemi İle gözetilmektedir. Şişli depolama hizmetlerinde gösterdiğimiz hassasiyet ile eşyalarınızı en iyi ortamlarda muhafaza edip tek çöpünüz dahi zarar görmeden uzun süre depola ya bilirsiniz.

Firmamızın depolama geçmişi hemen hemen İstanbul’un ilk depolama firması diye bilirsiniz 1970 li yıllarda depolama hizmetine başlayan firmamız büyük bir geçmişe sahip bir firmadır en modern depolama çözümleri ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını en iyi ortamlarda muhafaza ediyor.

Uysal Nakliyat depolanacak ev Ofis eşyalarınızı kendi depolama paketleme malzemeleri ile evinizden paketleyip mevcut size ayrılan deponuza yerleştirmekte ve depo anahtarını sizlere teslim etmektedir.

İstediğiniz gün istediğiniz tarihte eşyalarınızı getirip evinize aynı olduğu gibi dizilimini ve kurulumunu yapıp kullanıma hazır bir halde eşyalarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Top